Bestyrelsen

Formand:
Sabine Brink, sabine@dovania.dk

Repræsentant for Døvania
Kontakt til medlemmer

 

Næstformand:
Kristin Martinsen, kristin@dovania.dk

Kontaktperson til idrætsafdelinger og idrætsledere

 

 

Bestyrelsesmedlem:
Britt Steenberg Nøhr, britt@dovania.dk

Administration
Økonomiansvarlig

 

Bestyrelsesmedlem:
Christina Hausgaard, christina@dovania.dk

Kontaktperson til idrætsafdelinger og idrætsledere
Media
Kontakt til medlemmer

 

Bestyrelsesmedlem:
Tina Boss Dideriksen, tina@dovania.dk

Ind- og udmeldelser
Økonomi vedr. kontingent og kontakt til idrætsledere
Halbooking

 

1. Suppleant:
Christina Bihl, bihl@dovania.dk

Media
Halbooking
Kontakt til medlemmer

 

2. Suppleant:
Nana Marie Søltoft, nana@dovania.dk

Events

 

Bestyrelsen har desuden en fællesmail, som kan kontaktes på mailadressen:
bestyrelse@dovania.dk 

Skype

I kan også kontakte os gennem skype. Vores konto hedder skype@dovania.dk.

I må først sende en mail til os og så kan vi sammen finde en dato for samtalen, da vi ikke er til rådighed hele tiden.

Media

Vil du i kontakt med media udvalget eller hvis du har ideer til Døvanias mediaudvalg, kan du sende mail til media@dovania.dk

Problemer på hjemmesiden?

Oplever du problemer med hjemmesiden? Så kan du skrive en mail til webmaster@dovania.dk og gøre os opmærksom på problemerne. Du er også meget velkommen til at skrive til os, hvis du har forslag til forbedringer af hjemmesiden eller du har fundet en fejl.

Døvanias bankoplysninger

Bank: Danske Bank
Reg: 1551
Konto: 0008083665
IBAN: DK3330000008083665
BIC (Swift): DABADKKK

Døvanias MobilePay

96427

Døvanias CVR-nummer

34 75 97 58

Kommende events

Der er desværre ingen events med den nuværende søgning.Se alle events

Tilmeld nyhedsbrev