Bestyrelsen



Christina Bihl, Forkvinde
bihl@dovania.dk

Repræsentant for Døvania
Administration
Halbooking
Media
Kontaktperson til orientering og svømning


Christina Hausgaard, Næstformand
christina@dovania.dk

Kontaktperson til breddeidræt
Kontakt til medlemmer
Media


Brit Stenberg Nøhr, Bestyrelsesmedlem
britt@dovania.dk

Administration
Betaling af regninger
Paragraffer, tilskud, FOS
Kontaktperson til bowling


Tina Boss Dideriksen, Bestyrelsesmedlem
tina@dovania.dk

Administration
Bogføring
Kontaktperson til damefodbold og hundeafdelingen


Nicklas Kleczewski, Bestyrelsesmedlem
nicklas@dovania.dk

Kontakt til medlemmer
Kontaktperson til badminton og discgolf
Media
IT og analyse


Jonas Johan Kühn, Suppleant
jonas@dovania.dk

Kontaktperson til breddeidræt, golf og håndbold
IT og analyse

Bestyrelsen har desuden en fællesmail, som kan kontaktes på mailadressen:
bestyrelse@dovania.dk 

Skype

I kan også kontakte os gennem skype. Vores konto hedder skype@dovania.dk.

I må først sende en mail til os og så kan vi sammen finde en dato for samtalen, da vi ikke er til rådighed hele tiden.

Media

Vil du i kontakt med media udvalget eller hvis du har ideer til Døvanias mediaudvalg, kan du sende mail til media@dovania.dk

Problemer på hjemmesiden?

Oplever du problemer med hjemmesiden? Så kan du skrive en mail til webmaster@dovania.dk og gøre os opmærksom på problemerne. Du er også meget velkommen til at skrive til os, hvis du har forslag til forbedringer af hjemmesiden eller du har fundet en fejl.

Døvanias bankoplysninger

Bank: Danske Bank
Reg: 1551
Konto: 0008083665
IBAN: DK3330000008083665
BIC (Swift): DABADKKK

Døvanias MobilePay

96427

Døvanias CVR-nummer

34 75 97 58

Kommende events

Der er desværre ingen events med den nuværende søgning.Se alle events

Tilmeld nyhedsbrev