Bestyrelsen

Forkvinde:
Christina Bihl, bihl@dovania.dk

Repræsentant for Døvania
Halbooking
Media

 

Næstformand:
Brit Stenberg Nøhr, britt@dovania.dk

Administration
Betaling af regninger
Paragraffer, tilskud, FOS

 

Bestyrelsesmedlem:
Tina Boss Dideriksen, tina@dovania.dk

Administration
Bogføring

 

Bestyrelsesmedlem:
Christina Hausgaard, christina@dovania.dk

Kontaktperson til idrætsafdelinger og idrætsledere
Kontakt til medlemmer
Media

 

Bestyrelsesmedlem:
Frederik Olsen, frederik@dovania.dk

Administration
Budgetstyring og Regnskabskontrol
Halbooking

 

1. Suppleant:
Nicklas Németh Kleczewski, nicklas@dovania.dk

Kontakt til medlemmer
Kontakt til idrætsafdelinger og idrætsledere
Media

 

2. Suppleant:
Mai Cecilie Hermansen, mai@dovania.dk

Administration
Kontingentstyring
Registrering af ind- og udmeldelser


Bestyrelsen har desuden en fællesmail, som kan kontaktes på mailadressen:
bestyrelse@dovania.dk 

Skype

I kan også kontakte os gennem skype. Vores konto hedder skype@dovania.dk.

I må først sende en mail til os og så kan vi sammen finde en dato for samtalen, da vi ikke er til rådighed hele tiden.

Media

Vil du i kontakt med media udvalget eller hvis du har ideer til Døvanias mediaudvalg, kan du sende mail til media@dovania.dk

Problemer på hjemmesiden?

Oplever du problemer med hjemmesiden? Så kan du skrive en mail til webmaster@dovania.dk og gøre os opmærksom på problemerne. Du er også meget velkommen til at skrive til os, hvis du har forslag til forbedringer af hjemmesiden eller du har fundet en fejl.

Døvanias bankoplysninger

Bank: Danske Bank
Reg: 1551
Konto: 0008083665
IBAN: DK3330000008083665
BIC (Swift): DABADKKK

Døvanias MobilePay

96427

Døvanias CVR-nummer

34 75 97 58

Tilmeld nyhedsbrev