Bestyrelsen



Christina Bihl, Forkvinde
bihl@dovania.dk

Repræsentant for Døvania
Administration
Halbooking
Kontaktperson til orientering og svømning



Tina Boss Dideriksen, Bestyrelsesmedlem
tina@dovania.dk

Administration
Økonomi
Kontaktperson til badminton og hundeafdelingen



Nicklas Kleczewski, Bestyrelsesmedlem
nicklas@dovania.dk

Kontakt til medlemmer
Kontaktperson til bowling
Media
IT og analyse


Jonas Johan Kühn, Bestyrelsesmedlem
jonas@dovania.dk

Kontaktperson til breddeidræt, golf og håndbold
IT og analyse



Uffe Morell Nielsen, Suppleant
uffe@dovania.dk

Kontaktperson til discgolf

Bestyrelsen har desuden en fællesmail, som kan kontaktes på mailadressen:
bestyrelse@dovania.dk 

Media

Vil du i kontakt med media udvalget eller hvis du har ideer til Døvanias mediaudvalg, kan du sende mail til media@dovania.dk

Problemer på hjemmesiden?

Oplever du problemer med hjemmesiden? Så kan du skrive en mail til webmaster@dovania.dk og gøre os opmærksom på problemerne. Du er også meget velkommen til at skrive til os, hvis du har forslag til forbedringer af hjemmesiden eller du har fundet en fejl.

Døvanias bankoplysninger

Bank: Danske Bank
Reg: 1551
Konto: 0008083665
IBAN: DK3330000008083665
BIC (Swift): DABADKKK

Døvanias MobilePay

96427

Døvanias CVR-nummer

34 75 97 58

Kommende events

Der er desværre ingen events med den nuværende søgning.Se alle events

Tilmeld nyhedsbrev

Døvania Menu