Annonce

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan kontaktes på e-mailadressen:
bestyrelse@dovania.dk

Hele bestyrelsen vil modtage e-mails sendt til ovenstående adresse.
Herunder kan du se hvem der sidder i bestyrelsen, samt deres e-mailadresser.


Formand
Emil Clemmensen, emil@dovania.dk
Ansvarsområder:
På vej

 


Næstformand:
Sabine Brink, sabine@dovania.dk
Ansvarsområder:
På vej

 


Bestyrelsesmedlem:
Christian Høybye, christian@dovania.dk
Ansvarsområder:
På vej

 


Bestyrelsesmedlem
Charly Witt, charly@dovania.dk
Ansvarsområder:
På vej

 


Bestyrelsesmedlem
Britt Pedersen, britt@dovania.dk
Ansvarsområder:
På vej

 


Suppleant
Brian Blinaa, brian@dovania.dk
Ansvarsområder:
Ingen

 


Suppleant
Kristin Martinsen, kristin@dovania.dk
Ansvarsområder:
Ingen

 


Suppleant
Aleksander Madsen, aleksander@dovania.dk
Ansvarsområder:
Ingen

 

 

Problemer på hjemmesiden?

Oplever du problemer med hjemmesiden? Så kan du skrive en e-mail til webmaster@dovania.dk og gøre os opmærksom på problemerne. Du er også meget velkommen til at skrive til os, hvis du har forslag til forbedringer af hjemmesiden eller du har fundet en fejl.

 

Døvanias bankoplysninger:

Bank: Danske Bank
Reg: 1551
Konto: 0008083665
IBAN: DK3330000008083665
BIC (Swift): DABADKKK

 

Døvanias MobilePay:

22 85 73 47

 

Døvanias CVR-nummer:

34 75 97 58

Annonce

Og vær den første til at høre nyt fra os!

Kommende events

Der er desværre ingen events med den nuværende søgning.Se alle events

Tilmeld nyhedsbrev

Døvania Menu