Annonce

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan kontaktes på email:
bestyrelse@dovania.dk

Hele bestyrelsen vil altid modtage en email, når der er sendt en email til bestyrelsesmail.
Herunder kan du se hvem sidder i bestyrelsen samt deres emailadresser.

Formand:
Christian Høybye, christian@dovania.dk

Ansvarsområde: Regnskab, DDI, DHIF, FOS og kontaktperson for Golf og Seniorsport

 

Næstformand: Charly Witt, charly@dovania.dk

Ansvarsområde: Medlemsregistrering, Lokalebooking og kontaktperson for Håndbold og Cykelsport


sabine

Bestyrelsesmedlem:
Sabine Brink, sabine@dovania.dk

Ansvarsområde: Kontaktperson for Damefodbold, Orientering og Vandsport

 

aleksanderBestyrelsesmedlem:
Aleksander Madsen, aleksander@dovania.dk

Ansvarsområde: Medlemsregistrering og kontaktperson for Bordtennis og Volleyball

 

Bestyrelsesmedlem:
Dorte Zachariassen, dorte@dovania.dk

Ansvarsområde: Kontaktperson for Bowling

 

jens

Suppleant:
Jens Luckenbach, jens@dovania.dk

Ansvarsområde: Kontaktperson for Badminton

 

Ingenbilled

Suppleant:
Martin Tranemose, martin@dovania.dk

 

 

 

Emil-profilSuppleant:
Emil Clemmensen, emil@dovania.dk

 

 

Oplever du problemer med hjemmesiden? Så kan du skrive mail til webmaster@dovania.dk og gør opmærksom på problemerne. Du må også gerne at skrive forslag til forbedring af hjemmesiden til mail adressen.

 

Døvanias bankoplysning:

Bank: Danske Bank
Reg: 1551
Konto: 0008083665
IBAN: DK3330000008083665
BIC (Swift): DABADKKK

Døvanias MobilePay:

22 85 73 47

Døvanias CVR-nummer:

34 75 97 58

Kommende events

Der er desværre ingen events med den nuværende søgning.Se alle events

Tilmeld nyhedsbrev

Døvania Menu